Laser Medi Derm

„Kobieta musi mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczny urok.”

– Coco Chanel

Gabinet lekarski istnieje od 10 lat. Początkowo świadczył usługi w zakresie porad lekarskich w dziedzinie dermatologii ogólnej i wenerologii oraz dermatochirurgii. Od kilku lat gabinet zajmuje się problemami dermatologii estetycznej oraz terapią laserową.

Wobec coraz większego zainteresowania pacjentów nie tylko zdrową w sensie medycznym skórą, ale też jej kondycją i wyglądem staram się Państwu jak najlepiej pomóc poszerzając zakres usług. Chciałabym, aby moi pacjenci byli rzetelnie informowani o skuteczności różnych terapii i zabiegów, a także zadowoleni z efektów leczenia i atmosfery panującej w gabinecie.

O NAS
Masaże
Medycyna Estetyczna
Relaksacja
Coś tam
Coś tam

NOWOŚĆ!!!

Laser MOSAIC

(punktowa fototermoliza) jest najnowszym urządzeniem wykorzystywanym do regeneracji skóry u pacjentów z wszelkiego rodzaju bliznami przerosłymi i zanikowymi (potrądzikowe, pooparzeniowe, pourazowe), z objawami fotostarzenia, zmarszczkami, a także w przypadku rozstępów i rozszerzonych porów.

Poznaj Szczegóły

NASZE SPECJALIZACJE

2020-11-11T19:38:21+01:00

Dermatologia Laserowa

Zainteresowanie dermatologią laserową w Polsce w ciągu kilku ostatnich lat zdecydowanie wzrosło. Do terapii laserowej wykorzystuje się różnego typu źródła światła- urządzenia laserowe i nielaserowe( IPL).

2020-11-11T19:41:16+01:00

Dermatochirurgia

Dermatochirurgia obejmuje usuwanie zmian skórnych takich jak znamiona barwnikowe, włókniaki, brodawki, mięczaki, kaszaki, tłuszczaki itp.

Zobacz nasze zabiegi

„Jakiś cytat, albo wypowiedź klienta, albo coś tam, można zrobić slajdy z tymi rzeczami, albo wywalić tę sekcję.”

Podpis kto to powiedział
0%
SPECIAL OFFER

Promocja, kupon rabatowy, informacja o czymś, albo do wywalenia

krótki opis

zobacz więcej